Mersin aluminyum hurda fiyatı

Mersin Alüminyum Hurda Fiyatı; gerek kolay bulunurluğu gerekse korozyona dayanıklılığı sebebiyle bir çok imalat sektöründe kullanılan alüminyumun hurda değeri hem metalin talebine hemde kalitesine göre ayrılmaktadır,alüminyum çeşitlerinden bahsedecek olursak kısaca ; 

Matbaa ve ofset Alüminyum; Tüm gruplar içinde fiyatı en değerli olan alüminyum grubudur, ismindende anlaşılacağı gibi sadece matbaa ve ofset baskılar için kullanılan ara iş emtia metallerdir.

Yumuşak Alüminyum; Mahiyeti yumuşak ve esnek olan alüminyum türleridir, çaydanlık, tencere, kapı pencere, doğrama gibi alüminyum çeşitlerinin hurdası yumuşak alüminyum grubunda alınmaktadır.

Sert Alüminyum; Genellikle başka alaşımlar kullanılarak dayanıklılığı artırılmış alüminyumlardır, bu gruba örnek araba kartelleri, çelik jantlar, araç motor kapakları, pistonlar gibi yüksek ısıya dayanıklı hale getirilmiş alüminyum gruplarıdır.

Alüminyum Meşrubat Kutular; günlük tüketilen meşrubat kutuları gibi daha ince yapıya sahip dayanıklılığı zayıf alüminyum çeşididir, normal şartlarda doğada kaybolması 100 yılıbulabilmekteolup geri dönüştürülmesi hayati öneme sahip metaldir.

ilimiz Mersin için En Güncel fiyatları Mersin Alüminyum Fiyatları Sayfamızdan Güncel Olarak öğrenebilirsiniz.

 


https://www.mersinhurda.org/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -