Hakkımızda

Mersin'de Hurdacılık konusunda 37 yıldır hizmet veren Koç Metal Hurda Geri Dönüşüm atık yönetimi hizmetleri konusunda özel ve tek noktadan yönetimi benimsediği için 1985 yılında Mersin'de Kurulmuştur.
 
Mersin Koç Metal Hurda Geri Dönüşüm Şirketimiz, Ambalaj atıkları, Tehlikesiz atık ve Tehlikeli atık konularında size kaliteyi en uygun şartlar altında sunmak için uğraşmaktadırlar. Kaliteyi benimsediğimiz için katı atık yönetimi alanında hizmet odaklı tamamen sorun/çözüm paketleri geliştirmekteyiz. Biz sadece belirli sorunlara yönelik tekil çözümlerin aksine kapsamlı ve seçenekli çözümleri kullanımınıza sunmak için çalışıyoruz.
 
Faaliyetimizin odak noktası çevre ve atık sektöründe sürdürülebilirlik ve yaşam değerlerine saygılı, öncü bir şirket olmaktır. Çalışmalarımızı, gelecekteki nesillerden ödünç aldığımız bugünlerin bilincinde yürütmekteyiz.
 
Mersin Koç Metal Hurda Geri Dönüşüm özel sektör ve kamu kurum kuruluşlarına katı atık yönetiminde profesyonel hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Öncelikli hedefimiz, doğal kaynaklarımızın ekonomik ve etkin kullanımını sürdürülebilir ve kalıcı olarak güven altında tutabilmek adına, atıkların geri dönüşümlerini mümkün oldukça kapsamlı olarak sağlamaktır.
 
Deneyimli mühendislerimiz kaynakların daha iyi değerlendirilebilmeleri için en son teknolojik gelişmeleri takip ederek çalışlarını sürdürmektedirler. Bilgi ve uzun yıllara dayanan tecrübeleri ile malzeme akışı yönetimini mükemmelleştiriyor, yüksek etkili değerlendirme süreçleri tasarlıyor ve yenilikçi ürünler geliştiriyorlar.
 
Vizyonumuz
 
Çevre ve atık sektöründe sürdürülebilirlik ve yaşam değerlerine saygılı, öncü bir şirket olmaktır.
 
Misyonumuz
 
Firmalarımızın atıklarına dair tüm iş yüklerini üzerinden alarak profesyonellik çerçevesinde atık yönetimine dair hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz.

 


https://www.mersinhurda.org/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -